Stanowiska paletyzacyjne

Stanowiska paletyzacji od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców głównie z powodów ekonomicznych. Współpracujemy z ponad setką różnych dostawców w branży automatyki przemysłowej co pozwala nam dostosować ofertę do potrzeb klienta nie tylko pod względem budżetowym.

 Współpracę rozpoczyna wizyta specjalistów z Łukasiewicz-PIAP w Państwa zakładzie i rzeczowa analiza Państwa potrzeb, w relacji do technicznych i ekonomicznych możliwości realizacji projektu.

Odpowiedzią na Państwa potrzebę jest szyty na miarę projekt, dedykowany do potrzeb i wpisujący się ramy ekonomiczne projektu.

 

Na tle, w szczególności:

·         Stawiane do Państwa dyspozycji jest ogromne doświadczenie w konstrukcji i wykonawstwie dedykowanych chwytaków, tam gdzie to możliwe opieramy się na rozwiązaniach dostępnych rynkowo, współpracując z ponad setką dostawców rożnych komponentów

·         Możliwość projektowania chwytaków specjalnych we własnym zakresie, Instytut zatrudnia ponad 151 inżynierów.

·         Indywidualne podejście do klienta.

·         Oferta jest w oparciu wyjazd audytowy, który dla klienta nie jest zobowiązujący finansowo, a nam pozwala w dokładny sposób podejść do zagadnienia.