OFERTA

Zrobotyzowane stanowiska spawalnicze

Projektujemy oraz wdrażamy do praktyki przedsiębiorstwa zrobotyzowane stanowiska spawalnicze oraz automatyczne stanowiska spawalnicze dla procesów MIG/MAG oraz TIG automatyzując proces technologiczny. Każdy projekt dostosowywany jest do wymagań jakościowych klienta. Na podstawie audytu technologicznego oraz prób technologicznych na Państwa detalach, tworzymy rozwiązanie szyte na miarę.

Stanowiska paletyzacyjne

Stanowiska paletyzacji od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców głównie z powodów ekonomicznych. Współpracujemy z ponad setką różnych dostawców w branży automatyki przemysłowej co pozwala nam dostosować ofertę do potrzeb klienta nie tylko pod względem budżetowym.

Stanowiska pick and place

Procesy Pick and Place to procesy wymagające precyzji oraz dokładności wykonywanej czynności przy zachowaniu maksymalnie wysokiej wydajności. Do tych procesów zalicza się montaż podzespołów elektronicznych ale również sortowanie lub pozycjonowanie detali.

Zrobotyzowana obsługa maszyn

Procesy związane z obsługą maszyn są bardzo często automatyzowane z wielu czynników takich jak: monotonna oraz szkodliwa praca dla operatora, ciężar obrabianego detalu oraz wiele innych. Ogromną zaletą wynikającą z automatyzacji procesów produkcyjnych jest ich pełna skalowalność, a co za tym idzie, możliwość łatwiejszego zarządzania produkcją.

Urządzenia specjalne

Urządzenia specjalne i dedykowane do różnych procesów produkcyjnych, np. obrabiarki, obrotniki, transportery.

Utrzymanie ruchu

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, specjalizuje się w realizacji zleceń projektowych, obliczeniowych i produkcyjnych.

Szkolenia

Szkolenia prowadzone są przez inżynierów praktyków, którzy dzięki wieloletniej pracy przy budowie i wdrażaniu zrobotyzowanych stanowisk przemysłowych, dysponują rzetelną wiedzą, którą chcą podzielić się z Państwem.

Serwis

Nie każdy przedsiębiorca wie, ile pracy oraz zaangażowania poświęca zgrany zespół inżynierów rzetelnie realizując projekt mający na celu poprawę technologii produkcyjnej. Szczególnie w przypadkach zakupu sprzętu używanego. Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP ma odpowiednie kompetencję do wdrożenia używanego sprzętu dostosowując technologię do potrzeb klientów