Robotyzacja procesów produkcyjnych,

Twoją szansą na rozwój

 

O Nas - Istniejemy już od 1965

Wejscie do PIAPPIAP (Instytut Sieci Badawczej Łukasiewicz) -jako integrator  stanowisk zrobotyzowanych oferuje swoje usługi zarówno dużym, jak i małym i średnim przedsiębiorcom.

Ponad 40-letnie doświadczenie w budowie aplikacji przemysłowych, z wykorzystaniem nowoczesnych systemów światowych producentów robotów, pozwala nam na realizację aplikacji o bardzo dużej różnorodności, dostosowanych maksymalnie do wymagań klienta.

Zespół doświadczonych inżynierów, zapewnia zaplecze technologiczne do realizacji różnorodnych tematów. Na przełomie lat 60” i 70” Instytut produkował, rozwijał i wdrażał nowoczesne roboty przemysłowe na licencji firmy ASEA, którą dziś znamy pod światową marką  ABB. Do lat 80tych PIAP wyprodukował ponad 80 sztuk robotów przemysłowych i uruchomił około 40 różnych aplikacji. Niektóre z tych wdrożeń, mimo upływu lat, w dalszym ciągu służą odbiorcom. Dziś PIAP, realizuje prace z użyciem robotów światowych marek, dostarczając kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dla przemysłu.

Więcej o działalności Instytutu, na stronie WWW.PIAP.PL

 

 

Zapisz się do newslettera

© 2012 PIAP - wszytkie prawa zastrzeżone